ایسوس

ایسوس

 

ایسوس

درباره شرکت

ایسوس یک شرکت چندملیتی است که در سال 1989 تأسیس شده و بعنوان بهترین تولیدکننده مادربرد، کامپیوتر شخصی، مانیتور، کارت گرافیک، روتر باکیفیت و سایر راهکارهای تکنولوژی شناخته می شود. در حال حاضر، ایسوس در حال طراحی و ساخت نسل بعدی تکنولوژی های هوشمند برای خلق تجربیات شگفت انگیزی است که کیفیت زندگی روزمره انسان را ارتقا می دهد.

 

ایده شرکتی که به تدریج تبدیل به ASUS شد از یک مکالمه در یک کافی شاپ در تایوان آغاز شد که چند مهندس جاه طلب رؤیای شکل دهی «یک شرکت کوچک و زیبا» را در سر می پرورانیدند. طی هشت ماه، این مهندسان دو مادربرد کامپیوتر شخصی - Cache 386/33 و ISA 486/25 – ساختند که در محصولات پیشرفته تولیدشده توسط IBM و ALR استفاده می شدند. با موفقیت حاصله از تولید این مادربردها، تایوان بعنوان یک مرکز تولید محصولات باکیفیت حوزه IT در جهان شناخته شد. محصول ASUS ISA-486 که بصورت مستقل توسط ایسوس تولید و توسعه یافته است، توسط اینتل تحسین شده است و سرآغاز یک همکاری طولانی مدت بین ASUS و Intel محسوب می شود.

 

تولیدکننده شماره یک مادربرد در جهان ...

با توسعه سریع کسب و کار، Jonney Shih رئیس ایسوس بصورت جدی مهندسان جدید را آموزش و راهنمایی می کرد و بر روی تئوری های پیشرفته الکترونیک و توسعه محصول تمرکز داشت. وی همچنین طراحی مادربردهای جدید را هدایت می کرد و تمرکز زیادی بر روی نوآوری داشت. استعدادیابی به اولویت اصلی شرکت تبدیل شد. متخصصان فنی از سرتاسر تایوان برای طراحی و توسعه تکنولوژی های جدید برای لوازم جانبی کامپیوتر، دستگاه های چندرسانه ای و مدار مجتمع با کاربرد خاص (ASIC) فراخوانده شدند. در آن زمان، حداقل 2 درصد از درآمد و 10 درصد از کارکنان به طور خاص به تحقیق و توسعه اختصاص یافته بود. بر اساس درصد، این سرمایه گذاری چشمگیر در R&D با شرکت های پیشرو در حوزه IT در سرتاسر جهان مطابقت داشت.